• 2012 yılında Makine Mühendisi Mustafa Kurtuluş SARIKAYA ve Makine Mühendisi Gökhan AKKAYA tarafından kurulan ve 2020 yılından bu yana Gökhan AKKAYA sahipliğinde yapılanan Minerji İklimlendirme ve Enerji Mühendisliği San. Tic. Ltd. Şti. en küçük bireysel bir konuttan büyük çaplı endüstriyel tesislere kadar tüm kullanıcılara ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilecekleri, sürdürülebilir, konforlu, ekonomik ve çevre dostu ısıtma, soğutma, havalandırma, alternatif enerji sistem çözümleri üretmek ve bu çözümleri nitelikli iş gücüyle uygulamaya dönüştürmek hedefiyle çalışmaktadır.

  • Gökhan AKKAYA, Makine Mühendisi

   1980 yılında İzmir de doğdu. 2002 yılında Celal Bayar Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2002-2003 yılları arasında Genba Makine Mühendislik Ltd. Şti.’nde rüzgar enerjisi ve rüzgar ölçüm teknikleri konularında, 2003-2006 yılları arasında Emas Makina San. A.Ş.’de (E.C.A. Isı Grubu), 2006-2012 yılları arasında da Viessmann ısı Teknikleri Tic. A.Ş.’de ısıtma, soğutma, havalandırma ve enerji üretim teknolojileri konularında görev yapmıştır. 2012 yılından itibaren Minerji’de kurucu ortak olarak mühendislik çalışmalarına devam etmektedir. Makina Mühendisleri Odası ve Türk Tesisat Mühendisleri Derneği üyesidir. TMMOB Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi’nde doğalgaz komisyon üyeliği ve komisyon başkanlığı gibi bir çok mesleki sosyal görevler yürütmüştür.

  • Nazife YÜCE, Makine Mühendisi

   1977 yılında Sarıkaya’da doğdu. 2000 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2001 yılında başlayan profesyonel çalışma hayatı boyunca çalışmış olduğu kurumsal firmalarda ısıtma, soğutma, havalandırma, mekanik tesisat ve enerji sistemleri konularıyla ilgili proje tasarım, taahhüt ve maliyet analiz çalışmaları yapmış olup almış olduğu sertifikasyon eğitimleri ile ısı yalıtımı, iklimlendirme, ısıtma tesisatı, yangın tesisatı ve sıhhi tesisat konularında uzmanlık sahibi olmuştur. 2016 yılından itibaren Minerji’de teknik ofis sorumlusu olarak mühendislik çalışmalarına devam etmektedir.

  • Özlem AKKAYA, Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Uzmanı

   1981 yılında İstanbul da doğdu. 2003 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde lisansını tamamladı. 2004 yılında Halkla İlişkiler mesleki formasyon eğitimini tamamladı. 2004 yılında Reklam ve Halkla İlişkiler Uzamanı olarak başlayan profesyonel çalışma hayatı boyunca ulasal ve uluslararası bir çok firmada görev aldı. 2004 yılından bu yana bir çok sertifika programına katılarak İletişim ve Pazarlama konularında uzamanlık sahibi oldu. 2017 yılında katıldığı eğitim programı sonrasında Sosyal Medya Uzmanlığı sertifikasına sahip oldu. 2017 yılından itibaren Minerji’de Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Uzmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

  • Doğuş DURSUN, Enerji Sistemleri Mühendisi

   1995 yılında İzmir de doğdu. 2018 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Enerji Sistemleri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2016 ve 2017 yılı stajlarını Minerji de gerçekleştirmiş olup mezuniyet sonrasında profesyonel iş hayatına d Minerji’de başlamıştır. Isıtma, soğutma, havalandırma, mekanik tesisat, ve enerji sistemleri konularında proje ve keşif çalışmaları yapmakta olup teknik ofiste mühendislik hizmetlerine devam etmektedir.

  • Diğer Birimler

   Muhasebe, Finansman ve Satış Destek departmanlarında kurulduğu günden bu yana bulunduğu pozisyonda çalışan, teknik, satış, lojistik ve satış sonrası hizmet ekiplerimize can veren uzman ofis kadromuz, yine kurulduğu günden bu yana Minerji taahhütlerini yürüten formenlerimiz, ustalarımız, kalfalarımız ve çıraklarımız mevcut ve potansiyel referanslarımız için çalışmalarına devam etmektedirler.